Turiu puikius bendravimo įgūdžius, tai padeda komunikuojant tiek su klientu, tiek su išoriniais partneriais...

Sėkminga renginių vedėjo patirtis sukaupta per daugiau nei septynerius veiklos metus. Žinias ir gebėjimus taikiau vesdamas įvairius įmonių kolektyvų ir oficialius renginius, asmenines šventes (vestuvės, gimtadieniai, krikštynos) bei kitus. Kiekviena patirtis unikali ir leidžia man tobulėti kaip profesionalui.

Turiu puikius bendravimo įgūdžius, tai padeda komunikuojant tiek su klientu, tiek su išoriniais partneriais (atlikėjais, aptarnaujančiu personalu ir pan.), diplomatiškai sprendžiant iškilusias problemas. Esu kūrybiškas, mano galvoje gimsta pačios įvairiausios renginių idėjos. Jomis mielai dalinuosi ir su Jumis.

Visada Jūsų klausiu, kokie šventės poreikiai, girdžiu atsakymus ir su malonumu stengiuosi juos įgyvendinti, jog kiekvienas klientas liktų 100 proc. patenkintas. Ir visai nesvarbu, kur vyks Jūsų renginys: Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose ar kitame mažyčiame Lietuvos mieste, žinokit, esu pasiruošęs atvykti ten, kur reikės.

Teisingai sakoma: „pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti“. Taip aš jaučiuosi įgyvendindamas Jūsų norus, todėl kiekvieno renginio vedimo imuosi su didžuliu užsidegimu ir entuziazmu.