Momentinio fotoaparato nuoma

Galime Jums pasiūlyti momentinio fotoaparato nuomą. Padarykite savo šventę įsimintinesnę su momentinėmis fotografijomis, kurios nudžiugins kiekvieną svečią. Esant poreikiui galime pasirūpinti ir foto lapeliais.

Projektoriaus nuoma

Galime išnuomoti projektorių, ekraną ir kitą įrangą Jūsų konferencijai, pristatymui ar kitai progai.

Rungčių inventoriaus nuoma

Galime pasiūlyti Jums įvairiausių priemonių skirtų smagioms lauko rungtims. Nuo tradicinių X ir O, Mega Jenga, domino iki smagių sąskrydžiams skirtų estafečių, kurių pagalba galėsime užimti renginio dalyvius visą dieną, o nuobodžiauti neteks net jei ir šventės dalyvių būtų virš 500 žmonių.

Šampano staliukas

Siūlome šventinio staliuko, stiklinių taurių nuomą prie bažnyčios ar kitoje Jūsų pasirinktoje vietoje. Pasibaigus oficialiai ceremonijai norisi pasidžiaugti akimirka, dalytis džiaugsmu, pabendrauti su susirinkusiais žmonėmis. Tam svarbu pasiruošti iš anksto, pasirūpinti šventiškai dekoruotu staliuku, reikiamu kiekiu šampano taurių, ir paskirti atsakingą žmogų, kuris šampaną išpilstys į taures. Papildomai galime pasirūpinti alkoholio ar užkandžių supirkimu. Prie viso to, siūlome užsisakyti pavėsinę ar skėtį, užuovėją karštai dienai arba pasislėpimą nuo lietaus – neleiskite nenuspėjamam vasaros orui sugadinti Jūsų šventės. O šventinę nuotaiką pakurstys tinkamai pasirinktas muzikinis fonas, kuris gali būti atliekamas gyvai arba su mobilia kolonėle.

Sėdmaišių nuoma

Norite savo renginyje sukurti ramų kampelį, kuriame Jūsų svečiai galės atsikvėpti? Galime pasiūlyti sėdmaišių nuomą. Vestuvių metu kol fotografuojatės Jūsų artimieji galės gamtoje būdami įsitaisyti patogiuose sėdmaišiuose bei užsiimti jiems suplanuota veikla. O gal įmonės sąskrydyje norisi ramaus kampelio, kuriame šventės dalyviai galės atsisėsti ir atsipūsti? Mūsų sėdmaišiai pasiruošę papuošti Jūsų šventę.