Apie mane

...seniai seniai, tūkstantis devyni šimtai aštuonesdešimt aštuntais metais, šaltą sausio septintosios dieną, į pasaulį atėjo berniukas. Tėvai jį pavadino Alvydu...

Sveiki,

Kaip jau žinote, esu Alvydas – renginių vedėjas. Žmogus, atradęs savo pašaukimą ir besimėgaujantis mylima veikla! Dievinu bendravimą su žmonėmis, todėl vesdamas renginius galiu nuoširdžiai būti savimi, atsipalaiduoti. Aplink esančių žmonių esu apibūdinamas kaip charizmatiška, atsidavusi, kompetentinga, sugebanti subtiliai juokauti, gebanti laiku ir vietoje improvizuoti asmenybė. Manau, kad šios savybės leidžia pilnai save atskleisti kaip renginio vedėją.

Man be galo svarbūs Jūsų norai, kad aptarta renginio vizija būtų įgyvendinta. Ne mažiau svarbu, sukurti teigiamą atmosferą, jog šventėje dalyvaujantys svečiai jaustųsi jaukiai, atsipalaidavę ir žinotų, kad nebus verčiami daryti to, ko nenori.

Gilinau žinias ir įgavau patirties vesdamas skirtingo tipo renginius. Tokius kaip: įmonių vasaros sąskrydžiai, Kalėdiniai kolektyvų vakarėliai, vestuvės, jubiliejai, išleistuvės, vieši ir oficialūs, sporto renginiai, taip pat seminarai ir konferencijos. Kiekviena ši proga unikali ir asmeniška, todėl galiu drąsiai teigti, jog mano turimos patirties dėka, Jūs galėsite atsipalaiduoti bei mėgautis savo švente. Net neabejoju, jog man pavyks sukurti smagią atmosferą. O jeigu nutiks taip, kad atsiras netikėtų ar nepatogių situacijų, kurios gali nesutapti su scenarijumi, visai nereikia baimintis – man pavyks meistriškai išsisukti.

Jei vis dar dvejojate, galiu patikinti, kad prieš renginį aptarsime jo eigą, sudarysime programą, jog po šventės, dalyviams liktų patys geriausi atsiminimai, o kartu – išvengtume nusibodusių žaidimų.

Drauge sukursime įsimintiną ir nepakartojamą šventę!